Италия U21s 0-2 Англия U21s: Rhian Brewster отбелязва ранен дубъл в приятелска победа

Риан Брустър празнува
Риан Брустър вкара три гола в 17 мача за U21 на Англия

Риан Брустър вкара два гола в първите пет минути, когато отборът на Англия до 21 години победи Италия в приятелски мач в Пескара.

22-годишният Брустър отсъди дузпа от третата минута в долния ъгъл, след като Едоардо Бове фаулира Конър Галахър.

Нападателят на Шефилд Юнайтед удвои преднината с деликатен удар след центриране на Анхел Гомес.

Италия завърши мача с 10 играчи, тъй като капитанът Николо Ровела беше изгонен след късен втори жълт картон.

Англия беше близо до това да увеличи предимството си, но халфът на Челси Галахър беше лишен от последна блокада на Калеб Околи, докато защитникът Леви Колуил удари гредата с глава от корнер в добавеното време на първото полувреме.

Отборът на Лий Карсли, който си осигури квалификация през юни за Европейското първенство до 21 години следващото лято, ще играе следващия мач с Германия в приятелски мач на Брамал Лейн във вторник от 19:45 BST.